Muitinės paslaugos

Muitinės tarpininkavimas

Muitinės tarpininkavimas

Ši paslauga apima visas procedūras, susijusias su muitinės formalumais, kurie atsiranda vežant krovinius iš/ į trečiąsias šalis sausumos/oro/jūrų transportu. Atliksime muitinės formalumus už jus greitai ir patikimai– daugiametė darbuotojų patirtis pasitarnaus sprendžiant įvairias nestandartines situacijas.

Įvairių muitinės formalumų tvarkymas: IMPORTAS /EKSPORTAS/ TRANZITAS/EORI KODAS/LEIDIMAI / SERTIFIKATAI ir t.t.- mūsų ekspertai užtikrins, kad jūsų prekės būtų tinkamai deklaruojamos muitinėje, pagal visus LR muitinės reikalavimus, o dokumentai būtų pateikti teisingai ir laiku.

Dokumentų ruošimas: muitinės reikalaujami dokumentai būna painūs, jų ruošimas imlus laikui, bei reikalauja daugybės specifinių žinių- pasitelkę savo patirtį ir žinias, mes jums padėsime paruošti ir pateikti visus reikalingus dokumentus sklandžiai ir be jokio „galvos skausmo“.

Transporto priemonių išmuitinimas: parduodate ar perkate automobilį, priekabą, motociklą į/iš trečiųjų šalių? Už jus paruošime ir pateiksime EKSPORTO/ IMPORTO deklaraciją ,paskaičiuosime mokesčius, informuosime jus apie galimas lengvatas ir niuansus.  

Konsultavimas: Hermitrans ekspertai visada pasiruošę suteikti reikalingą informaciją ne tik dėl muitinės procedūrų, bet ir apie naujausius muitinės teisės aktus ir pokyčius. Esant nestandartinei situacijai-sugebam rasti geriausią sprendimą.

Susisiekite

MUITINES POSTAS LTVR5000, bet jūsų patogumui forminti galime bet kuriame muitinės poste Lietuvoje
+370 679 23 317

Profesionalios muitinės paslaugos

Kontaktinė informacija

Darbo laikas: 8:30-17:00

Švitrigailos 11B, Vilnius, LT-03228

+370 673 07910

office@hermitrans.lt

    lt_LT