Krovinių gabenimas keliu

Krovinių gabenimas keliu

Krovinių gabenimas keliu

Turėdami ilgametę patirtį įvairių krovinių pervežimų organizavime, išvystę platų partnerių tinklą, užtikriname, kad mūsų klientai gautų aukščiausios kokybės logistikos paslaugų paketą iš vieno tiekėjo rankų. Hermitrans siūlo jums įvairias sausumos kelių logistikos paslaugas.

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas sausumos transportu iš visos Europos į Baltijos, Skandinavijos bei NVS šalis (importas ir eksportas). Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas iš Europos sąjungos į Kazachstaną, Uzbekistaną, Kirgiziją, Sakartvelą, Armėniją, Azerbaidžaną per Turkiją.

Krovinių pervežimai vykdomi su tentais (92m3 tentai, 100 m3megos, 120m3 autotraukiniai)- visos transporto priemonės yra aprūpintos GPS įranga, esant poreikiui krovinių pervežimas su šaldytuvais: kontroliuojamas temperatūrinis režimas, termogramų ataskaitos.

Smulkių siuntų gabenimas – tiekiame paslaugas visame pasaulyje (importas/ eksportas).

Projektų logistika – dalyvavome ne viename dideliame tarptautiniame projekte, tokių įmonių kaip ABB, Siemens, kurių metu sėkmingai pristatėme pilnus/ dalinius/ negabaritinius krovinius.

ADR (pavojingi) kroviniai/ negabaritiniai kroviniai – pateiksime pasiūlymą bet kuriam jūsų pageidaujamam transportuoti kroviniui.

Prekių sandėliavimas ir kita –pasirūpinsime ne tik pervežimu, bet ir distribucija, krova ir sandėliavimu standartiniuose bei muitinės sandėliuose (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje). Papildomos sandėlio paslaugos: prekių atrinkimas; lipdukų spausdinimas ir klijavimas, krovinio svėrimas, fotografavimas.

Susisiekite:

cargo@hermitrans.lt

 +370 670 436 86

Dirbame visoje Europoje ir NVS šalyse

Kontaktinė informacija

Darbo laikas: 8:30-17:00

Švitrigailos 11B, Vilnius, LT-03228

+370 673 07910

office@hermitrans.lt

    lt_LT